#1 2010-04-14 10:59:09

 Radzia

Administrator

24727572
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 138
Punktów :   
Opis: Administrator :)
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan
Ulubiona aktorka: Rani Mukherjee
Duet: Shah Rukh i Rani

Oceniamy

*Dil Se*



http://img503.imageshack.us/img503/8316/plakatdilse2.jpg



Dil Se (tłum. z hindi "z całego serca", niem. tytuł "Von ganzem Herzen", ang. "From The Heart") to film indyjski z 1998 roku wyreżyserowany przez tamilskiego reżysera Mani Ratnam. W rolach głównych występują Shah Rukh Khan, Manisha Koirala i Preity Zinta. Film nakręcono w Kaszmirze, Assamie i Delhi w ciągu 55 dni. Za piękno zdjęć operator (późniejszy reżyser filmu The Terrorist i Asoka Wielki) został nagrodzony National Film Award. Tematem filmu jest miłość próbująca ocalić kogoś od niszczenia świata wokół siebie. Tłem tej miłości jest zapalny w Indiach problem Kaszmiru i terroryzmu.

Opis:

Zbliża się 50. rocznica uzyskania niepodległości przez Indie. Dziennikarz radiowy Amar (Shah Rukh Khan) przeprowadza na ten temat wywiady w północnych Indiach. W Kaszmirze ludzie nie tylko krytykują brak wolności w Indiach, ale i sięgają po broń. Amar ma odwagę zadawać niewygodne pytania mężczyznom rozżalonym swoim losem i uzbrojonym po zęby – terrorystom. W podróży spotyka dziewczynę. Zaciekawia go jej smutek i milczenie. Gdy ich drogi krzyżują się po raz drugi, Amar zaczyna zabiegać o poznanie smutnej nieznajomej. Już wydaje się, że dziewczyna być może odpowie na jego miłość, gdy nagle znika ona bez słowa z jego życia. Amar wraca do Delhi. Rozczarowany pozwala na to, aby rodzina zaaranżowała jego małżeństwo z uroczo wygadaną Preity (Preity Zinta). Na zaręczynach pojawia się niespodziewanie tajemnicza nieznajoma...



Film na 4

Offline

 

#2 2010-05-09 12:05:37

Yuvanti

Maniak

Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 161
Punktów :   
Duet: Preity i Akashay w Sangharsh

Re: Oceniamy

Ten film bardzo mi się podobał,może ze względu na nietypowe zakończenie.
Shah Rukh,Preity(nigdy nie zgadłabym,że to jej debiut),Manisha Koirala i inni spisali się nieżle ,
warto wspomnieć też o muzyce,najbardziej podobało mi się Satrangi Re i Chaiya Chaiya.
Ogólnie film na 5

Ostatnio edytowany przez Yuvanti (2011-06-29 11:21:06)

Offline

 

#3 2010-07-09 10:35:09

 Priya

Przyjaciel Bollywood

25380712
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 271
Punktów :   
WWW

Re: Oceniamy

4 Był tylko trochę fajny

Offline

 

#4 2011-07-09 22:10:21

 asha

Super Domownik

9072924
Skąd: Bollywood
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 127
Punktów :   
Opis: Nie mów żegnaj
Ulubiony aktor: Srk
Ulubiona aktorka: Preity
Duet: Srk&Preity,Srk&Rani,Saif&Rani
WWW

Re: Oceniamy

Ode mnie 5

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wloz-mi-tu.pun.pl www.dbnwo.pun.pl www.forumquendi.pun.pl www.wolontariat.pun.pl www.motofriends.pun.pl